Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Daniel Lai Mr. Daniel Lai
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
Kategoritë e Produktit
Rreth nesh
Mallrat sportive Guangzhou Dandy Ltd, e cila është e vendosur në qytetin Guangzhou, Kinë, është një prodhues profesional i specializuar në prodhimin dhe krijimin e veshjeve sportive bazuar në kërkesat e klientëve. Ne kemi fabrikën dhe zyrën tonë. Ajo zinte më shumë se 1500 metra katrorë dhe ka më shumë se 150 të punësuar. Ne kryesisht merremi me eksportin e rrobave nga uniformat e tifozëve, leotardet, komplet e futbollit, komplet rugby, kits basketbolli, tuta dhe praktika të tjera veshin për më shumë se pesë vjet me cilësi të lartë, por çmim konkurrues. Me makina importuese, bojë, kristale, etj., Ne u specializuar në veshje sportive të sublimuara dhe veshin të gjitha yjet e vallëzimit. Për më tepër, ne ofrojmë shërbim OEM / ODM për secilin klient me dizajn të personalizuar, ngjyrë, pëlhurë madhësie, etj. Me përgjigje të shpejtë, jerseys me kosto efektive dhe me cilësi të lartë dhe rekomandim profesional për veshjet kemi një bazë të fortë të klientëve. Me prodhimin e ngurtë, përvojën e pasur dhe procesin e përparuar të prodhimit, ne kishim bashkëpunuar më parë me shumë marka dhe klientë nga e gjithë bota.
Produktet e nxehta
 • Custom Varsity Të gjitha Uniformat e Cheer të Yjeve

  Custom Varsity Të gjitha Uniformat e Cheer të Yjeve

  Varsiteti i personalizuar të gjitha uniformave të gëzimeve të yjeve detajet e produktit Lloji i Produktit: Të gjitha uniformat Cheerleading Star Lloji i furnizimit: Shërbimi OEM Pëlh
  Kontaktoni Tani
 • Veshjet e Ndera të Kristal AB të Kristal AB

  Veshjet e Ndera të Kristal AB të Kristal AB

  Kristalët e rinj të artë AB veshjet mashtruese detajet e produktit Lloji i Produktit: Të gjitha uniformat Cheerleading Star Lloji i furnizimit: Shërbimi OEM Pëlhurë: Lycra (trupi i s
  Kontaktoni Tani
 • Të gjitha veshjet e yndyrave të yjeve

  Të gjitha veshjet e yndyrave të yjeve

  Të gjitha veshjet e yllave të yjeve detajet e produktit Lloji i Produktit: Të gjitha uniformat Cheerleading Star Lloji i furnizimit: Shërbimi OEM Pëlhurë: Lycra (trupi i sipërm) +
  Kontaktoni Tani
 • Kostum Cheer College i Kuq

  Kostum Cheer College i Kuq

  Kostum i brohoritjes së kolegjit të kuq detajet e produktit Lloji i Produktit: Të gjitha uniformat Cheerleading Star Lloji i furnizimit: Shërbimi OEM Pëlhurë: Lycra (trupi i sipërm)
  Kontaktoni Tani
Na kontaktoni
Daniel LaiMr. Daniel Lai

Mr. Daniel Lai

Dërgo Kërkesë
 • Tel:86-020-36772649
 • Celular:+8613640869427Contact me with Whatsapp
 • Adresë:Room402,No.466 JunSheng Building,Huangshi West Road,Baiyun Zone,Guangzhou,China.510430, Guangzhou, Guangdong
 • Vendi / Rajoni:China
 • Faqja e internetit:https://www.dandysportswear.com
Dërgo Kërkesë
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim