Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Daniel Lai Mr. Daniel Lai
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Категории на производи
За нас
Гуангжу Данди спортски стока ООД кој се наоѓа во градот Гуангжу, Кина, е професионален производител специјализиран за производство и создавање спортска облека заснована врз потребите на клиентите. Имаме своја фабрика и канцеларија. Зафати повеќе од 1500 метри квадратни и има повеќе од 150 вработени. Ние, главно, се справуваме со извоз на облека од навивачки униформи, летари, фудбалски комплети, рагби-комплети, колекции за кошарка, тренерки и други практични носи повеќе од пет години со висок квалитет, но конкурентна цена. Со машини за увоз, мастило, кристали, итн., Специјализиравме спортска сублимирана облека и сите danceвезди носат танц. Покрај тоа, ние нудиме OEM / ODM услуга за секој клиент со сопствен дизајн, боја, ткаенина со големина, итн. Со брза реакција, ефективни и високо квалитетни маички и професионална препорака за облеки, имаме силна база на клиенти. Со цврсто производство, богато искуство и напреден процес на производство, претходно соработувавме со многу брендови и клиенти од целиот свет.
Топла производи
 • Унифицирани униформи уникатни расположени за сите варсити

  Унифицирани униформи уникатни расположени за сите варсити

  Прилагодете ја популарноста на сите униформни навивачи на starвездите Детали за производот Тип на произв
  Контакт сега
 • Младите златни АБ Кристали Најгласни облеки

  Младите златни АБ Кристали Најгласни облеки

  Младите златни АБ кристали поздрави облека Детали за производот Тип на производ: Сите универзални унифо
  Контакт сега
 • Облека „Сите Starвездени навивачи“

  Облека „Сите Starвездени навивачи“

  Облекуваат сите cheвездени весели Детали за производот Тип на производ: Сите универзални униформи во Star
  Контакт сега
 • Костум за навивање на црвениот колеџ

  Костум за навивање на црвениот колеџ

  Црвен колеџ навивачки костум Детали за производот Тип на производ: Сите универзални униформи во Starвезда
  Контакт сега
Контактирајте не
Daniel LaiMr. Daniel Lai
 • Тел:86-020-36772649
 • Мобилен телефон:+8613640869427Contact me with Whatsapp
 • Адреса:Room402,No.466 JunSheng Building,Huangshi West Road,Baiyun Zone,Guangzhou,China.510430, Guangzhou, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Веб-страница:https://www.dandysportswear.com
Испрати Испраќам барање
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање